O mně

Díky své 12ti leté zkušenosti ze státní správy z oblasti památkové péče, kde jsem měla možnost z vedoucí pozice naplnit své vize, jsem zjistila, že  chci se svými získanými zkušenostmi hrát na další úrovni. Stále plná dalších cílů jak v oblasti  pracovní i osobní jsem se rozhodla udělat nový pohyb v před.

Mé vnitřní nutkání nestát na místě mě v práci motivovalo vymýšlet a objevovat nové možnosti, jak být v oboru inovativní a jak se vypořádat s novými skutečnostmi, jak zákonnými, tak odbornými. V osobním životě mě dovedlo vždy ke sportu.

Práce s památkami mi dává vnitřní naplnění možnost myslet komplexně, tvořit si strategie, plnit si cíle, hledat zajímavé projekty, získávat nové poznatky z komunikace s lidmi a rozkrývat jedinečné příběhy památek.

Sport je pro mě nejen prostor pro aktivní relaxaci, ale je to především laboratoř mého života nanečisto. To, co mi pomáhá posouvat limity ve sportu, mi přeneseně pomáhá posouvat a překonávat limity v pracovním prostředí. V podstatě je pro mě má práce sportem. Každému ze svých zájmů se věnuji s plným nasazením. 

Cesta k vlastní energii, motivaci e efektivnosti

Již před léty jsem si dala slib, že se budu snažit dělat věci správně (a ne proto, aby byly hotové) a proto vím, jak je důležité mentální zdraví. Pochopila jsem, že vše je mezi sebou propojené, navzájem se ovlivňuje, inspiruje a rozvíjí. Vidím sport – práci – mentální a fyzickou péči jako můj BigPicture. Díky tomuto nadhledu si tvořím vlastní energii, motivaci a efektivnost. Sebe rozvojová konverzace mi pomáhá objevovat další možnosti, jak překonávat zatím nedosažené. 

Nestůj na místě, objednej si 20ti minutovku a vyjdeš novým příležitostem vstříc!   

Co mám s tebou společného? 

Milujeme výzvy. S nadšením posouváme své limity. S vnitřní jistotou naplňujeme naše vize. Stanovujeme si jasné cíle. Pracujeme na své trpělivosti, protože víme, že správné věci potřebují svůj čas.

Od mých klientů se dozvíš, že mou předností je myslet v souvislostech, vidět o dva kroky dál a podněty druhých vnímat jako inspiraci pro novou akci. Díky předchozím pracovním činnostem jsem nabyla velkých zkušeností s komunikací a to nejen jeden na jednoho, ale hlavně v pozici facilitátora (stmelovače, rozhodčího).

Osvojila jsem si dívat se na věci z nadhledu, ptát se jak vše do sebe zapadá, co je společným spojovatelem a hlavním hybatelem. Objevila jsem dar týmů. Umíš si představit, co skrze takovýto pohled můžeš získat? 

Vidět práci jako sport a sport jako prostor pro objevování a posouvání možností mě vedlo ke koučovací metodě Život jako hra“. 

Chceš si sám udělat tento zážitek? Tak se objednej na discovery call za avokádo.   

Moje motto

Zajímá Tě proč zrovna avokádo? Mé vnitřní nastavení nejlépe vystihne motto:  

„Sky above me, earth below me a fire within me.“

Nosím ho neustále u sebe. Na krku. Taky ráda poznám tvoje motto, které tě pohání vpřed. Tak si se mnou sjednej nezávazný call.